Відбувся візит Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари до Франції
Опубліковано 05 червня 2013 року о 16:07

5 червня 2013 року відбувся робочий візит Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари до Франції.

У рамках візиту Леонід Кожара зустрівся з Міністром закордонних справ Франції Лораном Фабіусом.

Під час бесіди французьку сторону було детально поінформовано про хід структурних реформ в Україні, спрямованих на утвердження в нашій державі європейських демократичних стандартів.

Французький міністр привітав зусилля українського головування в ОБСЄ у 2013 р. Домовлено про активізацію українсько-французьких контактів у рамках цієї організації.

Сторони докладно обговорили питання європейської інтеграції України, зокрема перспективи підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у рамках саміту Східного партнерства у Вільнюсі. Було підкреслено, що ця Угода покликана стати базою для подальшого розвитку відносин України з Євросоюзом.

Міністрами відзначено активізацію двостороннього діалогу та підтверджено намір сприяти його подальшій розбудові, зокрема, на політичному, економічному та культурному напрямах.

Міністри закордонних справ підписали Дорожню карту між Україною та Французькою Республікою на період 2013-2015 рр.

Під час візиту відбулась також зустріч Леоніда Кожари з Дипломатичним радником Президента Франції Полем Жан-Ортізом.

Головна увага переговорів була присвячена питанням європейської інтеграції України. У ході бесіди також було обговорено актуальний стан та перспективи розвитку українсько-французького політичного діалогу та економічної співпраці. Сторони з задоволенням констатували активізацію двостороннього співробітництва та підтвердили наміри щодо його подальшої розбудови.

Міністр закордонних справ України зустрівся також з французькими сенаторами - Головою Комісії Сенату Франції у європейських справах Сімоном Сютуром та Головою міжпарламентської Групи дружби Франція-Україна у Сенаті Ерве Мореєм.

У ході бесіди сторони обговорили перспективи розвитку українсько-французьких міжпарламентських зв’язків, пріоритети зовнішньої політики України, стан та перспективи розвитку відносин Україна-ЄС, можливості підтримки Францією євроінтеграційних прагнень нашої держави, внутрішньополітичну ситуацію в Україні, а також загальний спектр українсько-французьких відносин.

Співрозмовники відзначили, що контакти між парламентаріями України та Франції мають великий потенціал для розвитку двосторонніх відносин у політичній, економічній, культурній та інших сферах.

Крім того, у рамках візиту Л.Кожара провів зустріч з представниками французьких урядових, політичних, експертних і ділових кіл. Під час свого виступу Міністр  представив про українські зовнішньополітичні пріоритети, а також про прогрес в імплементації необхідних реформ як підтвердження налаштованості України підписати в листопаді 2013 р. Угоду про асоціацію з ЄС під час Вільнюського саміту Східного партнерства. У цьому світлі український Міністр наголосив на перевагах та взаємному інтересі сторін у конструктивній співпраці у рамках майбутньої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux