Запис на прийом
Опубліковано 30 січня 2020 року о 12:28

УВАГА, ЗМІНИ!

З 18 вересня 2020 року запис на прийом здійснюється через сервіс електронної черги МЗС України, https://online.mfa.gov.ua/. УВАГА! Перед записом уважно прочитайте "Правила запису" та "Покрокову інструкцію для запису на прийом", наведену нижче. Підтвердження запису надсилаються автоматично, відразу після запису - просимо також перевіряти папку "Спам".

З огляду на технічні роботи 01-05 березня 2021 року сайт для запису може бути тимчасово недоступним або повільно завантажуватися - у цьому разі просимо здійснити запис дещо пізніше. УВАГА! Для запису на прийом використовуйте браузери Chrome, Opera або Safari.

НАГАДУЄМО, ЩО ЗАПИС НА ПРИЙОМ ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ОНЛАЙН. Запис через електронну пошту або телефонний дзвінок неможливий. Прийом без попереднього запису не здійснюється.

Система електронної черги МЗС України є спільною для усіх посольств та консульств України за кордоном. При записі просимо бути особливо уважними при виборі країни (Франція) та консульської установи (Посольство України у Франції). 


ПРАВИЛА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ


1. При записі на прийом у формі вказуються дані - ім'я та прізвище - тієї особи, дорослої чи дитини, яка отримуватиме консульську послугу.

 • У разі оформлення закордонного паспорта чи набуття громадянства дитині запис робиться на ім'я та прізвище дитини. 

2. Для кожного з членів родини потрібно зробити окремий запис на прийом.

 • Наприклад, якщо у Вас троє дітей, і кожному з них потрібно оформити закордонний паспорт, Вам потрібно створити три окремі записи на прийом за даними Ваших дітей. 

3. Для кожної консульської дії потрібно зробити окремий запис на прийом.

 • Якщо серед переліку консульських послуг немає питання, з якого Ви плануєте звернутися, слід попередньо звернутися на електронну адресу консульського підрозділу Посольства України у Франції consul_fr@mfa.gov.ua щодо вирішення питання про можливість прийому.

4. При записі слід особливо уважно вибрати консульську дію, яка Вам потрібна.

 • Ви зможете вчинити лише ту дію, на яку зроблений Ваш запис - наприклад, якщо Ви записані на оформлення закордонного паспорта, Ви не зможете отримати посвідчення особи на повернення в Україну, і навпаки.

5. Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Така реєстрація буде видалена адміністратором!

6. Якщо Ви записалися помилково, або не можете з'явитися на прийом, Ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ зарані самостійно скасувати Ваш запис, скориставшись посиланням в листі-підтвердженні запису. Лише після цього Ви можете зробити повторний запис на іншу дату.

7. ЗАПИС НА ПРИЙОМ ВІДКРИТИЙ ЛИШЕ НА НАСТУПНІ 30 ДНІВ. Якщо на певний момент усі доступні для запису слоти заброньовані іншими заявниками, Вам потрібно очікувати відкриття нових дат для запису.

8. Посольство України у Франції залишає за собою право скасувати/пересунути реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту). Просимо час від часу (у тому числі безпосередньо в обраний для прийому день) перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки на неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або його перенесення на інший час, або ж лист з уточненням стосовно Вашого прийому.

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ


 1. Перегляньте інформацію щодо потрібної Вам консульської дії та підготуйте усі необхідні документи. Інформація щодо консульських дій наведена в розділі "Консульські питання"
 2. Перейдіть на сайт для запису на прийом. Рекомендуємо користуватися браузерами Chrome, Safari або Opera.
 3. Виберіть у списку країн "Францію", а в списку консульських установ - "Посольство України у Франції".
 4. Виберіть категорію консульських дій та безпосередньо консульську дію, яка Вам потрібна.
 5. Якщо зараз на потрібну Вам дію немає вільних місць, Ви побачите повідомлення "Наразі вільні слоти відсутні. Спробуйте зареєструватися пізніше" - ПРИКЛАД. У цьому разі Вам потрібно очікувати відкриття нових дат для запису, оскільки запис відкритий лише на 30 наступних днів.
 6. Якщо зараз є доступні місця на потрібну Вам дію, Ви зможете вибрати дату Вашого візиту, натиснувши на значок календарика справа. Після цього відкриється календар, де Вам потрібно вибрати прийнятну дату (доступні для запису дати виділені чорним кольором: ПРИКЛАД). УВАГА! Вам потрібно вибрати саме дату, доступну для запису. Можливо, для цього Вам потрібно буде перегорнути календар на наступний місяць (ПРИКЛАД). 
 7. Після вибору дати натисніть на поле "Час" та виберіть час Вашого візиту: ПРИКЛАД Якщо Ви на попередньому етапі не вибрали дату, яка виділена чорним кольором, тобто дату, на яку є доступні слоти для запису, Ви не зможете перейти до етапу вибору часу: ПРИКЛАД
 8. В наступній вкладці введіть Ваше ім'я та прізвище та Ваші контактні дані. УВАГА! Будьте особливо уважними при введені Вашої адреси електронної пошти (e-mail), оскільки на неї надсилається повідомлення про підтвердження запису.
 9. Перевірте правильність введених даних та натисніть кнопку "Так, все вірно". Після цього Ви отримаєте лист з підтвердженням запису на прийом та деталями візиту на вказану Вами емейл-адресу (якщо Ви його не отримали, і певні, що адреса введена правильно, перевірте папку "Спам"). Лише цей лист є підтвердженням успішного запису на прийом!
 10. Перед візитом повторно перевірте наявність усіх документів та їхніх копій, необхідних для вчинення потрібної Вам консульської дії.


Система онлайн-запису створена для безпосередньої взаємодії між заявником та консульським підрозділом Посольства України у Франції. Використання системи посередниками чи юридичними особами заборонено! Просимо негайно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн-запису на прийом до Посольства України у Франції на електронну адресу consul_fr@mfa.gov.ua. Про отримання неправомірної вигоди будуть поінформовані правоохоронні та податкові органи Франції.

Прийом громадян певних категорій (інваліди, тяжкохворі, особи з фізичними вадами) здійснюється у години прийому поза чергою за обов'язковим попереднім письмовим узгодженням. Відповідні звернення та підтверджуючі документи просимо надсилати за електронною адресою: consul_fr@mfa.gov.ua

Запис не поширюється на випадки техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранень/загибелі громадян України, інших випадків, які загрожують життю або здоров'ю наших співвітчизників. Консульська допомога у таких випадках надається також у неприйомні і позаробочі години та вихідні і святкові дні.


 Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux