Запис на прийом
Опубліковано 30 січня 2020 року о 12:28

Шановні заявники!

З 15.11.2023  оновлюється механізм авторизації під час запису до Е-Черги.

Задля покращення доступу до консульських послуг, Вашої безпеки та боротьби з кібершахрайством запис до Е-Черги МЗС відбуватиметься за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ.

Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA. Просимо Вас заздалегідь підготуватися до використання засобів електронної ідентифікації.

• Як авторизуватися на ID.GOV.UA, як створити Дія.Підпис та що таке BankID НБУ - Ви зможете дізнатися на відповідній сторінці порталу МЗС - https://cutt.ly/queue-id

• Крім Е-Черги, електронний підпис також надасть Вам можливість користуватися величезним переліком електронних послуг Порталу Дія - https://diia.gov.ua !

(!) Оскільки записи, створені у попередній версії Е-Черги, були перенесені до оновленої, ефект від впровадження нового механізму авторизації буде дещо відкладеним. Просимо поставитися до цього з розумінням.


Стандартні консульські послуги (нотаріальні дії, оформлення окремих закордонних паспортів, документів для шлюбу, довідок з роз'ясненням законодавства,, консульський облік) вчиняються виключно ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ онлайн, в призначений день та час. Деталі та інформація щодо порядку прийому для вчинення термінових дій (продовження терміну дії паспорта, внесення до паспорта даних про дитину, свідоцтво про підтвердження особи, ПНП, набуття громадянства для дітей, народжених у Франції) наведені тут: https://mfa.gov.ua/consul/forua/e-cherga


Запис відбувається лише онлайн, на сайті нижче, запис в телефонному чи емейл-режимі не проводиться! Підтвердженням прийому слугує емейл-підтвердження, або ж повідомлення "Бронювання пройшло успішно" з присвоєним номером бронювання (просимо Вас зробити скріншот). 


Запис відкритий на 30 наступних днів - якщо в певний момент усі вільні слоти на наступні 30 днів зарезервовані іншими заявниками (= Ви бачите повідомлення "Наразі вільні слоти відсутні. Спробуйте зареєструватися пізніше"), Вам потрібно очікувати відкриття наступних дат для запису. Технічних проблем із сайтом для запису наразі немає, повідомлення про відсутність вільних слотів справді означає лише те, що вільні місця відсутні. Потенційна відсутність вільних місць пов'язана лише з вкрай високим попитом на всі консульські дії. ПРАВИЛА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ


1. При записі на прийом у формі вказуються дані - ім'я та прізвище - тієї особи, дорослої чи дитини, яка отримуватиме консульську послугу.

 • У разі оформлення паспортних дій чи набуття громадянства дитині запис робиться на ім'я та прізвище дитини. 

2. Для кожного з членів родини потрібно зробити окремий запис на прийом.

 • Наприклад, якщо у Вас троє дітей, і кожному з них потрібно оформити набуття громадянства, Вам потрібно створити три окремі записи на прийом за даними Ваших дітей. 

3. Для кожної консульської дії потрібно зробити окремий запис на прийом.

 • Виняток - одночасне оформлення набуття громадянства та внесення даних про дитину до паспорта батьків для дитини, що народилася у Франції (Ви можете здійснити один запис на прийом та подати документи і для набуття громадянства, і для внесення в закордонний паспорт, підготувавши для кожної дії необхідні документи)
 • Якщо серед переліку консульських послуг немає питання, з якого Ви плануєте звернутися, слід попередньо звернутися на електронну адресу консульського підрозділу Посольства України у Франції [email protected] щодо вирішення питання про можливість прийому. УВАГА! Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта ПУ у Франції, не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо;

4. При записі слід особливо уважно вибрати консульську дію, яка Вам потрібна.

 • Ви зможете вчинити лише ту дію, на яку зроблений Ваш запис - наприклад, якщо Ви записані на оформлення закордонного паспорта, Ви не зможете отримати посвідчення особи на повернення в Україну, і навпаки.

5. Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати (дублі запису). Така реєстрація буде БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ видалена адміністратором!

6. Якщо Ви записалися помилково, або не можете з'явитися на прийом, Ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ зарані самостійно скасувати Ваш запис, скориставшись посиланням в листі-підтвердженні запису. Лише після цього Ви можете зробити повторний запис на іншу дату. Якщо Ви не можете самостійно скасувати Ваш запис, просимо повідомити нас за адресою [email protected]

7. ЗАПИС НА ПРИЙОМ ВІДКРИТИЙ ЛИШЕ НА НАСТУПНІ 30 ДНІВ. Якщо на певний момент усі доступні для запису слоти заброньовані іншими заявниками, Вам потрібно очікувати відкриття нових дат для запису.

8. Посольство України у Франції залишає за собою право скасувати/пересунути реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту). Просимо час від часу (у тому числі безпосередньо в обраний для прийому день) перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки на неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або його перенесення на інший час, або ж лист з уточненням стосовно Вашого прийому.

9. Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта ПУ у Франції, не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо. Ми наполегливо рекомендуємо заявникам не використовувати подібні електронні скриньки для реєстрації на прийом, оскільки в цьому разі комунікація між нами та заявником буде неможливою.


Система онлайн-запису створена для безпосередньої взаємодії між заявником та консульським підрозділом Посольства України у Франції. Використання системи посередниками чи юридичними особами заборонено! Просимо негайно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн-запису на прийом до Посольства України у Франції на електронну адресу [email protected]. Про отримання неправомірної вигоди будуть поінформовані правоохоронні та податкові органи Франції.

Прийом громадян певних категорій (особи з інвалідністю, тяжкохворі) здійснюється у години прийому поза чергою за обов'язковим попереднім письмовим узгодженням. Відповідні звернення та підтверджуючі документи просимо надсилати за електронною адресою: [email protected] УВАГА! Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта ПУ у Франції, не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо;

Запис не поширюється на випадки техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранень/загибелі громадян України, інших випадків, які загрожують життю або здоров'ю наших співвітчизників. Консульська допомога у таких випадках надається також у неприйомні і позаробочі години та вихідні і святкові дні.


 
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux