Портал в режимі тестування та наповнення
Міжрегіональне співробітництво
Опубліковано 05 квітня 2016 року о 18:00

Міжрегіональне співробітництво між Україною та Францією здійснювалося по лінії поріднених зв’язків між містами, на рівні округів Почесних консульств та за сприяння громадських об’єднань. Робота Посольства на вказаному напрямку проводилась у рамках розвитку чинних угод про партнерство між українськими та французькими містами, а також з метою налагодження нових партнерських зв’язка. 

За сприяння Посольства з метою налагодження співробітництва між регіоном Прованс-Альп-Кот д’Азюр Франції та Одеською областю України започатковано діалог між керівництвом відповідних адміністративних органів. За результатами контактів досягнуто попередньої домовленості про підписання Угоди про торгівельно-економічне і культурне співробітництво, визначено перспективні напрямки співпраці, погоджено план обміну візитами та проведення виставок, круглих столів тощо. Зокрема, з керівництвом Регіональної ради регіону Прованс-Альп-Кот д’Азюр погоджено організувати візит делегації Одеської облдержадміністрації до міста Марсель на початку 2015 р. (попередньо був запланований на жовтень 2014 р.) з метою урочистого підписання згаданої Угоди. Узгоджуються можливості та терміни проведення вернісажу «Маршрути Одеси».

Посольством надавалася допомога представникам Харківської обласної державної адміністрації у налагодженні співробітництва в рамках підписаної у 2013 р. Угоди про співпрацю у галузі туризму із Департаментом туризму Мерії м. Баньоль-де-Лорн.
На початку грудня 2014 р. представники Харківської міськради на запрошення французької сторони перебували з візитом у м.Ліон для вивчення досвіду з питань сучасного міського освітлення, а також з метою участі у проведенні Фестивалю світла.

Одним із пріоритетів діяльності Посольства у контексті подальшого розширення плідного діалогу України та Франції є, зокрема, активізація міжрегіонального співробітництва країн у культурно-гуманітарному вимірі.

У рамках продовження співпраці з Міжнародним виставковим бюро та Мерією міста Ля Ферте-Бернар у вересні 2014 року організовано виступи українського колективу - гурту "Жандарми", що брав участь у минулорічному П'ятому міжнародному фестивалі мистецтв.

За активної участі Посольства продовжується співпраця Ліцею Жан Дрюон (ресторанно-готельний бізнес) з навчальними закладами у Києві та Харкові. Заплановані на жовтень візити в Україну наразі перенесені на 2015 р. (з огляду на ситуацію в Україні). 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux