Розклад роботи консульського відділу
Опубліковано 24 березня 2022 року о 17:48

Враховуючи численні пропозиції, побажання та сталий запит тисяч українців щодо оформлення закордонних паспортів,

з 01 травня 2024 року вносяться зміни до розкладу роботи консульського підрозділу Посольства.

Термінові дії (продовження терміну дії паспорта, внесення до паспорта даних про дитину, свідоцтво про підтвердження особи, посвідчення особи на повернення в Україну, набуття громадянства для дітей, народжених у Франції, довідки про несудимість) будуть виконуватися лише щопонеділка з 10:00 до 13:00.

Таким чином, вводиться додатковий прийомний день (п’ятниця) щодо оформлення закордонних паспортів за попереднім записом через Е-Чергу.

В екстрених випадках посвідчення особи на повернення в Україну можуть бути оформлені у п’ятницю з 12:30 до 13:00.Стандартні консульські послуги (нотаріальні дії, оформлення документів для шлюбу, довідок з роз'ясненням законодавства, закордонних паспортів, консульський облік) вчиняються виключно ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ онлайн, в призначений день та час: https://france.mfa.gov.ua/zapis-na-prijom 


Пенсіонери, у яких вимагають компетентні органи України підтвердження ідентифікації особи (посвідчення, що фізична особа жива), можуть отримати особисто документ у ПОНЕДІЛОК або СЕРЕДУ з 14:30 до 16:00 у порядку живої черги. При собі мати оригінал та копію паспортного документа України.


Термінова документація (продовження терміну дії паспорта, внесення до паспорта даних про дитину, свідоцтво про підтвердження особи, посвідчення особи на повернення в Україну, набуття громадянства для дітей, народжених у Франції), а також подача на засвідчення довідок про непритягнення до кримінальної відповідальності в Україні здійснюється БЕЗ ЗАПИСУ за наступним графіком (даний розклад діє лише до 01.05.2024 р.):

                            ПОНЕДІЛОК або П'ЯТНИЦЯ  з 10:00 до 13:00


Жодні інші дії в цьому вікні здійснюватися не будуть! 


Видача документів: закордонних паспортів та ID-карт, що прибули до ЗДУ, довідок про набуття громадянства для дітей, народжених у Франції, та засвідчених довідок про непритягнення до кримінальної відповідальності в Україні тощо здійснюється БЕЗ ЗАПИСУ за наступним графіком:


                             ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ  з 15:00 до 16:00Стандартні консульські послуги (нотаріальні дії, оформлення документів для шлюбу, довідок з роз'ясненням законодавства, закордонних паспортів, консульський облік) вчиняються виключно ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ онлайн, в призначений день та час: https://france.mfa.gov.ua/zapis-na-prijom 


Пенсіонери, у яких вимагають компетентні органи України підтвердження ідентифікації особи (посвідчення, що фізична особа жива), можуть отримати особисто документ у ПОНЕДІЛОК або СЕРЕДУ з 14:30 до 16:00 у порядку живої черги. При собі мати оригінал та копію паспортного документа України.


Термінова документація (продовження терміну дії паспорта, внесення до паспорта даних про дитину, свідоцтво про підтвердження особи, посвідчення особи на повернення в Україну, набуття громадянства для дітей, народжених у Франції, а також подача на засвідчення довідок про непритягнення до кримінальної відповідальності в Україні) здійснюється БЕЗ ЗАПИСУ за наступним графіком (даний розклад діє лише до 01.05.2024 р.):


                             ПОНЕДІЛОК та П'ЯТНИЦЯ з 10:00 по 13:00.  

Жодні інші дії в цьому вікні здійснюватися не будуть! 


ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ: закордонних паспортів та ID-карт, що прибули до ЗДУ, довідок про набуття громадянства для дітей, народжених у Франції, та довідок про непритягнення до кримінальної відповідальності в Україні тощо здійснюється БЕЗ ЗАПИСУ за наступним графіком:


                             ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ  з 15:00 по 16:00Виїзне консульське обслуговування громадян (ВКО) полягає у здійсненні консульськими посадовими особами прийому громадян України з консульських питань поза межами закордонної дипломатичної установи України на території її консульського округу .

УВАГА! До графіку виїзних консульських обслуговувань громадян можуть вноситися зміни. Просимо уважно слідкувати за оголошеннями на сайті посольства. 

Поки на сайті немає оголошення про відкриття запису (на нього ведуть посилання "інформація та запис" в цій таблиці), запис ще не відкрито. Слідкуйте за оголошеннями на сайті посольства, відразу після публікації оголошення про запис він стає доступним для заявників.

третя декада лютого 2024 року - Бордо 


друга декада березня 2024 року - Ніцца


третя декада квітня 2024 року - Страсбург


третя декада травня 2024 року - Ліон, Марсель


третя декада червня 2024 року - Тулуза, Монпельє


друга декада вересня 2024 року - Ніцца


перша декада жовтня 2024 року - Страсбург


перша декада листопада 2024 року - Ліон, Марсель


перша декада грудня 2024 року - Ліль


Прийом громадян під час виїзного консульського обслуговування проводиться ВИКЛЮЧНО за попереднім записом. Про відкриття реєстраційного запису на прийом та розміщення відповідних анкет повідомляється на головній сторінці веб-сайту посольства, https://france.mfa.gov.ua/. Якщо Ви не бачите на сайті оголошення про ВКО, то запис ще не відкрито.

Під час виїзного консульського обслуговування може здійснюватись видача вже виготовлених та доставлених до Посольства України у Франції паспортів та довідок про набуття громадянства дітей - для цього заявник заповнює анкету в останньому абзаці оголошення про ВКО.

ВИМОГИ до фотокартки, яку потрібно подавати у випадку оформлення закордонного паспорта або прийняття на тимчасовий / постійний консульський облік під час виїзного консульського обслуговування (незалежно від віку заявника): розмір фото 10х15 см, розмір обличчя на фото - 65%, білосніжний фон фотокартки. Фото, зроблені в автоматичних фотокабінках, не відповідають вимогам та не прийматимуться для опрацювання.

Зразки фото: 

УВАГА! Оплата за консульські дії під час виїзного консульського обслуговування здійснюється ВИКЛЮЧНО банківською карткою.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux