Виїзне консульське обслуговування громадян в місті Марсель 27 червня 2022 року
Опубліковано 20 червня 2022 року о 20:16

Шановні громадяни!

Повідомляємо про проведення в понеділок 27 червня 2022 року виїзного консульского обслуговування громадян у місті Марсель, за адресою39 rue Paradis, 13001 Marseille


ПРИЙОМ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ - для запису на прийом для подачі документів просимо пройти за посиланням: https://visiteconsulaire.setmore.com/.

Якщо при записі буде вказано, що немає вільних місць - це означатиме, що, на жаль, усі доступні місця на цю дію вже заброньовані заявниками. 

Зважте, що в липні також відбудуться ВКО в місті Ніцца та Монпельє. Якщо Ви проживаєте ближче до цих міст, рекомендуємо очікувати на оголошення про відкриття запису туди.


Просимо звернути Вашу увагу на основні правила бронювання та особливості прийому:

 1. При записі на прийом повинне бути вказане ім'я та прізвище тієї особи, для якої вчиняється консульська дія. Якщо документ оформлюється на дитину, вказуються дані дитини. Неповні записи (без вказаного імені, прізвища або за псевдонімом) будуть анульовані. Просимо не використовувати реєстрацію через Facebook чи Gmail, якщо у них вказані неповні дані чи псевдонім = при записі вибирайте останній варіант, "Створити новий профіль".
 2. Для кожної консульської дії береться окремий запис. Виняток - вписання в паспорт батьків декількох дітей, та одночасне оформлення набуття громадянства та внесення даних про дитину до паспорта батьків для дитини, що народилася у Франції (Ви можете здійснити один запис на прийом та підготувати для кожної дії необхідні документи).
 3. Дублі запису (повторні записи однієї особи на одну і ту ж дію) не допускаються і будуть видалені адміністратором.
 4. Оформлені нотаріальні документи (довіреності, заяви) потрібно передати в Україну в оригіналі - це робить сам заявник.

Інформація щодо необхідних документів, тарифів консульського збору та термінів виконання наведена на цьому сайті, https://france.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya. Наявність усіх необхідних документів та їх копій є обов'язковою передумовою для вчинення будь-якої консульської дії. Нагадуємо, що оплата консульського збору здійснюється лише банківською карткою під час прийому.


Під час виїзного обслуговування  в понеділок 27 червня також можна отримати виготовлені та доставлені до посольства закордонні паспорти та довідки про громадянство, попередньо заповнивши анкету: АНКЕТА ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГОТОВИХ ДОКУМЕНТІВ. УВАГА! Ця анкета не є записом на подачу документів, а призначена виключно для отримання вже готових паспортів та довідок. При цьому НЕ ПОТРІБНО окремо робити запис на прийом (заповненої анкети достатньо для того, щоб Ви могли забрати Ваш виготовлений документ на цьому виїзному обслуговуванні). Підтверження в цьому разі не надсилаються.

Перед заповненням анкети просимо перевірити СПИСОК ПАСПОРТІВ, що доставлені до посольства (за прізвищем, ініціалами та днем народження (число) - переконайтесь, що Ваш паспорт вже доставлений.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux