Виїзне консульське обслуговування громадян в місті Гренобль 18 листопада 2022 року
Опубліковано 03 листопада 2022 року о 20:46

Шановні громадяни!

Повідомляємо про проведення 18 листопада 2022 року виїзного консульского обслуговування громадян у місті Гренобль, за адресою1 rue Hector Berlioz, 38000 Grenoble у приміщенні Maison de l’International (навпроти Jardin de Ville).


ПРИЙОМ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ - для запису на прийом для подачі документів просимо пройти за посиланням: https://visiteconsulaire.setmore.com/.

Якщо при записі буде вказано, що немає вільних місць - це означатиме, що, на жаль, усі доступні місця на цю дію вже заброньовані заявниками. 


Просимо УВАЖНО ПРОЧИТАТИ основні правила бронювання та особливості прийому:

 1. При записі на прийом повинне бути вказане ім'я та прізвище тієї особи, для якої вчиняється консульська дія. Якщо документ оформлюється на дитину, вказуються дані дитини. Неповні записи (без вказаного імені, прізвища або за псевдонімом) будуть скасованы без попередження. Просимо НЕ РЕЄСТРУВАТИСЯ через Facebook чи Gmail = при записі вибирайте останній варіант, "Створити новий профіль".
 2. Для кожної консульської дії береться окремий запис. Виняток - вписання в паспорт батьків декількох дітей, та одночасне оформлення набуття громадянства та оформлення закордонного паспорта/внесення даних про дитину до паспорта батьків для дитини, що народилася у Франції (Ви робите лише один запис на прийом та готуєте необхідні документи для кожної дії).
 3. Дублі запису (повторні записи однієї особи на одну і ту ж дію) не допускаються і будуть видалені адміністратором.

Інформація щодо необхідних документів, тарифів консульського збору та термінів виконання наведена на цьому сайті, https://france.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya. Наявність усіх необхідних документів та їх копій є обов'язковою передумовою для вчинення будь-якої консульської дії. Якщо у заявників не буде повного пакету необхідних документів чи копій, ми не зможемо вчинити консульську дію і заявнику буде потрібно записуватися на прийом на пізнішу дату. Нагадуємо, що оплата консульського збору здійснюється лише банківською карткою під час прийому.


ОТРИМАННЯ ГОТОВИХ ДОКУМЕНТІВ (ПАСПОРТІВ, ДОВІДОК)


Під час виїзного обслуговування  в п'ятницю 18 листопада також можна отримати виготовлені та доставлені до посольства закордонні паспорти та довідки про громадянство, попередньо заповнивши анкету: АНКЕТА ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГОТОВИХ ДОКУМЕНТІВ. УВАГА! Ця анкета не є записом на подачу документів, а призначена виключно для отримання вже готових паспортів та довідок. При цьому НЕ ПОТРІБНО окремо робити запис на прийом (заповненої анкети достатньо для того, щоб Ви могли забрати Ваш виготовлений документ на цьому виїзному обслуговуванні). Окремі підтверження НЕ надсилаються.

Перед заповненням анкети просимо перевірити СПИСОК ПАСПОРТІВ, що доставлені до посольства (за прізвищем, ініціалами та днем народження (число) - переконайтесь, що Ваш паспорт вже доставлений.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux