Українські компанії на SIAL Paris
Опубліковано 15 жовтня 2022 року о 19:22

Стартувала унікальна міжнародна продовольча виставка SIAL Paris, що триватиме з 15 по 19 жовтня у виставковому центрі Parc des Expositions de Paris-Nord Villepinte. У цьому році серед провідних світових представників  галузі товарів харчової промисловості, присутні і українські компанії. Українські виробники харчової продукції беруть участь у SIAL Paris . Це перша виставка, де український стенд було організовано під патронатом Nazovni - цифрової платформи дипломатичного сприяння для просування українського експорту за кордон.
Надзвичайний та Повноважний Посол України у Франції Вадим Омельченко разом із Міністром сільського господарства ФранціЇ Марком Фено відвідали український стенд та поспілкувалися із представниками #NAZOVNI , асоціації U-food, Export Promotion Center KCCI / Центр підтримки експорту КТПП та ключовими харчовими українськими компаніями та асоціаціями. У #SIAL  цього року беруть участь українські бренди Oliyar, Limo, Schedro, Kernel, Agroleader Europe LLC, Ambra grain та інші.
За підтримки Посольства України у Франції, Nazovni спільно з партнерами EPCKCCI та U-Food Association, представили стенд українських компаній, де присутні 17 представників національного бізнесу. Масштаб виставки дозволить українським компаніям познайомити із своєю продукцією близько 200 000 відвідувачів.
Для українських виробників участь у SIAL — це можливість побудови міжнародного співробітництва, де можна зустрітись з ключовими покупцями з усіх континентів. 
Прожовжуємо взаємодіяти із французькими партнерами для розширення обсягів та номенклатури експорту українських товарів на французький ринок.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux