Укладено Угоду про співробітництво у галузі виноробства
Опубліковано 30 червня 2023 року о 17:49

За сприяння Посольства України у Франції, 22 червня 2023 року Національне міжпрофесійне бюро Коньяку та Українська корпорація по виноградарству та виноробній промисловості "Укрвинпром" уклали Угоду про співробітництво у м. Коньяк, Франція.

Угода передбачатиме захист географічного зазначення "Cognac" та/або "Коньяк" на території Франції, України та за їх межами з можливістю перегляду терміну продовження перехідного періоду для українських виробників, як того вимагає Угода про асоціацію, підписана між Україною та ЄС.

Партнерство з Національним бюро Коньяку захищатиме й українських споживачів від неякісної алкогольної продукції, а також сприятиме підтримці української виноробної галузі, яка наразі опинилася у надскладних умовах через війну росії проти України.

Нагадуємо, що завдяки спільним зусиллям “Укрвинпрому”, представників Національного міжпрофесійного бюро Коньяку, та сприянню Посольства України у Франції, з 1 листопада 2022 року на територію України припинене постачання алкогольних напоїв із маркуванням ГЗ “Cognac” / “Коньяк”, що не відповідають нормативним актам та стандартам.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux