У Парижі відбувся Французько-Український бізнес-форум
Опубліковано 28 жовтня 2016 року о 19:46

28 жовтня у Паржі відбувся Французько-Український бізнес-форум.

Звертаючись до представників французького бізнесу, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив:

"Наше завдання, наш пріоритет - це ваш успіх. Ваш успіх - це розвиток і зростання нашої країни".

Прем’єр-міністр також закликав французький бізнес активно інвестувати в Україну. Говорячи про зміни, що відбуваються в Україні, Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд структурував пріоритети необхідних реформ. Так, на порядку денному Уряду - зміна система управління, боротьба з корупцією, ефективна система правосуддя, дерегуляція, масштабна приватизація, зокрема на ринку фармацевтики.

Володимир Гройсман відзначив величезний потенціал двосторонніх економічних відносин України та Франції, зокрема щодо зростання торгівлі та інвестицій. За його словами, "це зростання може бути набагато більшим".

Прем’єр-міністр поінформував співрозмовників про дії Уряду щодо поліпшення бізнес-клімату в Україні. Так, вжито низку заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією, зокрема сформовано необхідне законодавство, а також створені структури, покликані на протидію корупції.

Він також зазначив, що в Україні розпочалася судова реформа, "спрямована на те, щоб отримати якісну систему правосуддя".

Уряд також підготував нові зміни до Податкового кодексу, які спрощують адміністрування податків, зауважив Володимир Гройсман.

Говорячи про перспективні сфери для інвестування, Голова Уряду зауважив, що Україна зокрема може отримати колосальне зростання в аграрному секторі шляхом провадження інновацій та збільшення глибинної переробки продукції на території України.

Міністр економіки та фінансів Франції Мішель Сапен високо оцінив зусилля українського Уряду щодо проведення реформ в Україні, зазначивши, що у Франції "більш спокійна ситуація, але все одно дуже складно проводити реформи".

У свою чергу Володимир Гройсман подякував за оцінку роботи Уряду. Він зауважив, що реформи в України "не просто йдуть, а й дають результат".

Прем’єр-міністр наголосив, що Уряд стабілізував економічну ситуацію в Україні.

Він також зауважив, що Уряд налагодив постійний діалог з бізнесом. "Раз на два місяці урядова команда зустрічається з представниками бізнесу, і ці зустрічі реалізуються у практичних рішеннях. Наше завдання, щоби бізнес в Україні був успішним, і ми будемо робити це", - сказав Прем’єр-міністр.

Присутній на зустрічі Секретар Національної інвестиційної ради Борис Ложкін зазначив, що інфраструктура, літакобудування, ІТ-сектор на даний момент є привабливими для інвестування в Україні.

"Зараз дуже цікавий час для інвесторів. Приходьте зараз в Україну", - сказав він.

У свою чергу представники французького бізнесу відзначили покращення бізнес-клімату в Україні.

Зокрема, представник Credit Agricole Жером Брюнель відзначив "дуже великий прогрес у вдосконаленні судової системи". Представник компанії PDG Atlantic, яка має завод в Одесі, П'єр-Луї Франсуа висловив задоволення рівнем кваліфікації українських працівників. Він зазначив, що компанія відкриває в Україні осередок науково-дослідницьких та дослідно-конструкторських розробок.

У компанії Soufflet, що займається виробництвом насіння, висловили надію, що Україна зможе домовитися про відкриття ринку Європейського Союзу для українського насіння. У свою чергу в компаніїEngie повідомили про плани розвивати в Україні альтернативну енергетику.

"Той [бізнес], який працює в Україні, їх настрій є абсолютно оптимістичним. Говорять про те, що вони працюють, збільшують свої інвестиції", - зазначив Володимир Гройсман, коментуючи журналістам пізніше результати зустрічі з бізнесом.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux