Посольство України у Французькій Республіці

Київ 17:10

Відбувся вернісаж виставки картин французького художника Жана Аві «Київ вічний»

02 лютого 2012, 14:05

З нагоди 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Францією 28 січня ц.р. у приміщенні Культурно-інформаційного центру Посольства відбувся вернісаж виставки картин французького художника Жана Аві «Київ вічний».

На вернісажі, який відбувся за участі художника, були присутні представники французької громадськості, мистецьких кіл, української діаспори, ЗМІ та дипломати Посольства.

ЗакоханийвУкраїнухудожник творить увласному ательєуВерсалі підПарижем.Він виставляє власніполотназ1982 року. ПредставлявФранціюнабагатьох міжнародних виставкахта форумах,зокрема, уМонте-Карло,Україні,Італії. Жан Авіє постійним дописувачем у кількох французьких виданнях,що спеціалізуютьсянаживописута видаввісімкниг прообразотворче мистецтво.Викладав традиційний західноєвропейський живописназамовлення Китайської художньої академії.

РоботиЖана Авісьогодні зберігаються у приватних колекціяхвУкраїні,Франції,Німеччині,Швейцаріїта США.

Жан Аві, випускник Паризької консерваторії, береучасть учисленних музичнихфестивалях вУкраїні. Його музичнітворинеодноразово виконувалисяуФранції,Україні,Іспанії,ШвейцаріїтаПольщі.

Картини експонуватимуться в Культурно-інформаційному центрі Посольства до 28 лютого 2012р.

 

Останні новини

Україна та Франція єдині у своєму прагненні розвивати взаємовигідне всебічне двостороннє співробітництво | 31 жовтня, 17:29

Про це відзначали під час переговорів 30 жовтня 2018 року у Києві Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Державний секретар МЗС Французької Республіки Жан-Батіст Лемуан, який перебував у Києві як співголова французької частини змішаної Українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва

14 жовтня Париж приєднався до Всесвітньої акції "Запалімо свічку пам'яті!" на вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років. | 16 жовтня, 11:26

У храмі св.Володимира відбулася Панахида за жертвами Голодомору за участю української громади Франції, представників французької влади та небайдужих громадян французької столиці.