Виїзне консульське обслуговування в місті Тулуза 02-03 червня 2023 року
Опубліковано 25 травня 2023 року о 15:49

Шановні громадяни!

Повідомляємо про проведення 02-03 червня 2023 року виїзного консульского обслуговування громадян у місті Тулуза, за адресою:  Maison de la citoyenneté Ouest 1, place Conchita Grangé-Ramos 31100 - Toulouse


ПРИЙОМ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ - для запису на прийом просимо пройти за посиланням: https://visiteconsulaire.setmore.com/

Якщо при записі буде вказано, що немає вільних місць (усі місяці повністю заброньовані) - це означатиме, що усі доступні місця на цю дію вже заброньовані заявниками. Попит на усі консульські дії наразі вкрай високий і місця бронюються дуже швидко, іноді в межах години. Ви можете продовжувати моніторити сайт для запису - якщо хтось із заявників скасує свій запис, це місце знову стане доступним для запису,

Просимо УВАЖНО ПРОЧИТАТИ основні правила бронювання:

При записі на прийом повинне бути вказане ім'я та прізвище тієї особи, яка звертатиметься для вчинення консульської дії. Неповні записи (без вказаного імені, прізвища або за псевдонімом) будуть анульовані. Просимо не використовувати реєстрацію через Facebook чи Gmail = при записі вибирайте останній варіант, "Створити новий профіль".

У разі вчинення консульських дій для дітей до 16 років (оформлення закордонного паспорта чи набуття громадянства) під час реєстрації вказуються дані дитини.

Для кожної консульської дії береться ОКРЕМИЙ ЗАПИС на прийом. Винятки - 1) одночасне оформлення набуття громадянства та внесення даних про дитину до паспорта батьків для дитини, що народилася у Франції (Ви можете здійснити запис на прийом на набуття громадянства та підготувати для кожної дії необхідні документи); 2) одночасне вписання до закордонного паспорта декількох дітей - можливе за 1 записом; 3) продовження закордонного паспорта декількох дітей сім'ї, віком до 16 років (можливе за 1 записом).

Дублі запису (повторні записи однієї особи на одну і ту ж дію) не допускаються і будуть видалені адміністратором.

На виїхних обслуговуваннях НЕ ОФОРМЛЮЮТЬСЯ посвідчення на повернення в Україну - це можливо виключно в консульському відділі в Парижі.

Інформація щодо необхідних документів, тарифів консульського збору та термінів виконання наведена на цьому сайті, https://france.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya. Наявність усіх необхідних документів та їх копій є обов'язковою передумовою для вчинення будь-якої консульської дії. Якщо у Вас не буде необхідних документів чи копій, Вам буде відмовлено у вчиненні консульської дії.

Нагадуємо, що оплата консульського збору здійснюється лише банківською карткою під час прийому.

Під час виїзного обслуговування в суботу 03 червня 2023 року з 14.00 по 15.00  також можна отримати виготовлені та доставлені до посольства закордонні паспорти та довідки про громадянство, попередньо заповнивши анкету (ПЕРЕЙТИ ДО АНКЕТИ). УВАГА! Ця анкета не є записом на подачу документів, а призначена виключно для отримання вже готових паспортів та довідок. При цьому НЕ ПОТРІБНО окремо робити запис на прийом (заповненої анкети достатньо для того, щоб Ви могли забрати Ваш виготовлений документ на цьому виїзному обслуговуванні).

У випадку подачі документів на закордонний паспорт під час виїзного обслуговування усім заявникам (незалежно від їх віку) потрібно мати додатково до переліку документів, що зазначений вище, фотокартку розміром 10 х 15 см, на білосніжному фоні, розмір обличчя - 65%.

Зразок фотокартки:


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux