Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон
Опубліковано 16 жовтня 2012 року о 00:00

На період дії воєнного стану в Україні Кабінет Міністрів України затвердив Тимчасовий порядок внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Цим документом передбачена можливість продовження строку дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також внесення інформації про дитину до паспорта для виїзду за кордон батьків.


Обидві дії здійснюються безкоштовно, в день звернення до Посольства.


ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА

Подовження закордонного паспорта можливе не раніше, ніж за 2 місяці до закінчення його терміну дії.

Для продовження терміну дії закордонного паспорта дорослої особи заявник подає на прийомі такі документи:

 1. Заява (отримується та заповнюється під час прийому)
 2. Закордонний паспорт заявника + копія 1 сторінки
 3. Паспорт громадянина України заявника (якщо закордонний паспорт закінчився) + копії

Для продовження терміну дії закордонного паспорта дитини один із її батьків подає на прийомі такі документи, в оригіналі:


 1. Заява (отримується та заповнюється під час прийому)
 2. Закордонний паспорт дитини + копія 1 сторінки
 3. Закордонний паспорт заявника (того з батьків, хто подає документи) + копія 1 сторінки
 4. Свідоцтво про народження дитини + копія. УВАГА! Якщо свідоцтво про народження видане не в Україні, воно подається належним чином засвідченим та з перекладом українською мовою (детальніше вимоги до такого свідоцтва описані в розділі "Оформлення закордонного паспорта для дітей", п.3-4).
 5. Якщо той з батьків, хто подає документи, після народження дитини змінював прізвище чи ім'я, подається документ, що підтверджує цю зміну (свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про розлучення) + копія.

Присутність дитини до 16 років не вимагається.

Якщо дитина дуже змінилася, також можна подати одне фото паспортного формату 3.5 на 4.5 сантиметрів, яке буде вклеєне в паспорт з продовженим терміном дії.


ВНЕСЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ДИТИНУ ДО ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА ОДНОГО З БАТЬКІВ


Для внесення інформації про дитину до свого закордонного паспорта один із її батьків подає такі документи, в оригіналі:


 1. Заява (отримується та заповнюється під час прийому)
 2. Свій закордонний паспорт + копія 1 сторінки
 3. Дві кольорові фотокартки дитини розміром 3,5 х 4,5 см (у Франції Ви можете зробити таке фото в будь-якому фотоавтоматі Photomaton на вході в станції метро, великі торгові центри, тощо).
 4. Свідоцтво про народження дитини + копія 1 сторінки. УВАГА! Якщо свідоцтво про народження видане не в Україні, воно подається належним чином засвідченим та з перекладом українською мовою (детальніше вимоги до такого свідоцтва описані в розділі "Оформлення закордонного паспорта для дітей", п.3-4).
 5. (якщо дитина народилася за кордоном або один із батьків - іноземний громадянин) Довідка про реєстрацію особи громадянином України за народженням + копія. Довідка оформлюється в посольстві (якщо дитина народилася за кордоном) або в Державній Міграційній Службі (якщо дитина народилася в Україні).
 6. Якщо той з батьків, хто подає документи, після народження дитини змінював прізвище чи ім'я, подається документ, що підтверджує цю зміну (свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про розлучення).

Присутність дитини до 16 років не вимагається.


СВІДОЦТВО ПРО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ОСОБИ

Якщо Ви виїхали з України після 24 лютого без закордонного паспорта, за паспортом громадянина України ("внутрішнім" паспортом), Ви можете отримати в Посольстві свідоцтво про підтвердження особи з Вашими даними та фотографією. Такий документ також може оформлюватися для неповнолітніх дітей, які виїхали з України за свідоцтвом про народження, якщо у їхніх батьків немає закордонних паспортів (тобто вписання даних про дитину. згадане вище, неможливе).

Цей документ оформлюється безкоштовно, в день звернення до Посольства.

Для оформлення довідки для дорослої особи заявник подає на прийомі такі документи, в оригіналі:

 1. Паспорт громадянина України ("внутрішній" паспорт) заявника + копія всіх сторінок
 2. Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см (у Франції Ви можете зробити таке фото в будь-якому фотоавтоматі Photomaton на вході в станції метро, великі торгові центри, тощо).


Для оформлення довідки для дитини один із її батьків подає на прийомі такі документи, в оригіналі:

 1. Свій паспорт громадянина України ("внутрішній" паспорт) + копія всіх сторінок
 2. Свідоцтво про народження дитини + копія. УВАГА! Якщо свідоцтво про народження видане не в Україні, воно подається належним чином засвідченим та з перекладом українською мовою (детальніше вимоги до такого свідоцтва описані в розділі "Оформлення закордонного паспорта для дітей", п.3-4).
 3. (якщо дитина народилася за кордоном або один із батьків - іноземний громадянин) Довідка про реєстрацію особи громадянином України за народженням + копія. Довідка оформлюється в посольстві (якщо дитина народилася за кордоном) або в Державній Міграційній Службі (якщо дитина народилася в Україні).
 4. Дві кольорові фотокартки дитини розміром 3,5 х 4,5 см (у Франції Ви можете зробити таке фото в будь-якому фотоавтоматі Photomaton на вході в станції метро, великі торгові центри, тощо).
 5. Якщо той з батьків, хто подає документи, після народження дитини змінював прізвище чи ім'я, подається документ, що підтверджує цю зміну (свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про розлучення)

Присутність дитини до 16 років не вимагається.


Для оформлення паспорта через посольство України у Франції Ви маєте проживати у Франції або в Монако та мати документ, що це підтверджує. Якщо Ви проживаєте в іншій країні, Ви не зможете оформити закордонний паспорт в нашому посольстві - Вам потрібно звертатися до відповідного посольства чи консульства України.  


ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон повнолітня особа - громадянин України має особисто подати до консульського відділу Посольства такі документи:

1. Дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон (+ копія першої сторінки)

2. Документ, що підтверджує проживання заявника на території Франції (+ його копія)

УВАГА! Документом, що підтверджує проживання на території Франції, може бути будь-який документ, виданий уповноваженим органом на території Франції, в якому зазначається прізвище й ім'я особи та адреса її проживання на території Франції. Приклади таких документів: дозвіл на проживання (titre de séjour), договір винайму житла (contrat de bail ou de location), квитанції на послуги електропостачання (factures EDF) тощо. Наведений перелік не є виключним. Attestation d'hébégement від приватної особи приймається лише у разі засвідчення підпису цієї особи у мерії. Дані особи (її ім'я та прізвище) повинні збігатися з даними в її закордонному паспорті.

3. Паспорт громадянина України (внутрішній паспорт) зі всіма фотокартками за віком - за 16, 25 та 45 років (+ копії всіх сторінок з відмітками) - ТІЛЬКИ ЯКЩО немає дійсного закордонного паспорта (ТОБТО закордонний паспорт оформлюється вперше, або у зв'язку з втратою/викраденням, закінченням терміну дії або пошкодженням попереднього закордонного паспорта )


УВАГА! Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта ПУ у Франції, не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо;

4. Довідка з поліції про втрату або викрадення паспортного документа в разі оформлення закордонного паспорта у зв'язку з втратою або викраденням попереднього закордонного паспорта.

Після видачі заявнику нового закордонного паспорта старий закордонний паспорт вилучається. Старий закордонний паспорт вилучається в момент подачі документів у разі обміну паспорта у зв'язку зі зміною прізвища.

ВАРТІСТЬ

Відповідно до затверджених тарифів консульського збору, консульський збір за оформлення закордонного паспорта становить 120 євро

Оплата консульського збору здійснюється за допомогою POS-терміналу банківською карткою в приміщенні консульського відділу Посольства під час прийому.

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ

Термін оформлення закордонного паспорта становить до 3 місяців.

УВАГА! Консульський прийом громадян проводиться за попереднім записом. Запис на прийом Ви можете здійснити у розділі "Запис на прийом".

УВАГА! При подачі документів у консульському відділі в Парижі заявники віком від 12 років фотографуються під час прийому.

Для оформлення паспорта через посольство України у Франції Ви маєте проживати у Франції або в Монако та мати документ, що це підтверджує. Якщо Ви проживаєте в іншій країні, Ви не зможете оформити закордонний паспорт в нашому посольстві - Вам потрібно звертатися до відповідного посольства чи консульства України.  


ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон неповнолітній особі, громадянину України, один з батьків, громадянин України, має подати:

1. (за наявності) Дійсний паспортний документ, що посвідчує особу та належність до громадянства України (паспорт громадянина для виїзду за кордон, паспорт громадянина України у формі ІD-картки) + його копія.

2. Свідоцтво про народження дитини, видане в Україні (+ його копія), в разі народження дитини на території України.

3. Свідоцтво про народження дитини, видане компетентними органами Франції (copie intégrale d'acte de naissance АБО extrait d'acte de naissance) з проставленим на ньому штампом "Апостиль" (+ його копія з усіх сторін), в разі народження дитини у Франції.

УВАГА! Штамп "Апостиль" у Франції проставляється в Апеляційному суді (Cour d'Appel) за місцем народження дитини на території Франції.

4. Засвідчений переклад українською мовою свідоцтва про народження дитини, виданого у Франції (+ його копія з усіх сторін).

Засвідчений переклад повинен бути скріплений із оригіналом свідоцтва про народження або його нотаріально засвідченою копією (при перекладі в Україні). Переклад імен відбувається шляхом транскрипції (відповідно до вимови) або транслітерації: Eva - Ева, а не Єва; Alexandre - Александр, а не Олександр; Marie - Марі, а не Марія, тощо).

УВАГА! Переклад свідоцтва про народження може бути оформлений:

- в Посольстві України у Франції. Засвідчення перекладу становить 37 євро за кожну сторінку та може бути замовлене під час прийому для оформлення набуття громадянства або оформлення закордонного паспорту дитині (відповідно, вартість стандартного перекладу copie intégrale d'acte de naissance  - 74 євро).

- АБО присяжним перекладачем при Апеляційному суді Франції. Такий переклад має бути в обов'язковому порядку повторно засвідчений "Апостилем" (тобто на документі повинні бути два французькі апостилі - на оригіналі та на перекладі), або засвідчений в Посольстві України у Франції. Засвідчення перекладу, зробленого присяжним перекладачем, становить 37 євро за кожну сторінку та може бути замовлене під час прийому для оформлення набуття громадянства за народженням або оформлення закордонного паспорту дитині. 

- АБО дипломованим перекладачем в Україні з подальшим нотаріальним засвідченням вірності перекладу нотаріусом в Україні. 

5. Довідка про реєстрацію дитини громадянином України, видана Посольством або Генеральним консульством або Консульством України в країні народження дитини (+ її копія), в разі народження дитини за межами України. 

6. Дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон одного з батьків-громадян України хто подає документи на прийомі (+ копія першої сторінки).

7. Копія першої сторінки паспорта другого з батьків-іноземця, в разі його належності до громадянства іншої держави.

8. (якщо після народження дитини матір або батько дитини змінювали прізвище, або якщо в свідоцтві про народження дитини, виданому в Франції, вказане дівоче прізвище матері) Документ, що підтверджує факт переміни прізвища матері або батька дитини + його копія (наприклад, свідоцтво про одруження, витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо підтвердження дошлюбного прізвища, тощо).

9. Документ, що підтверджує проживання / перебування дитини на території Франції (+ його копія).

УВАГА! Документом, що підтверджує проживання або перебування дитини на території Франції, може бути, як приклад, довідка з навчального закладу (certificat de scolarité) або дозвіл на перебування дитини (document de circulation pour étranger mineur).

10. Одна ВЕЛИКА кольорова фотокартка розміром 10 х 15 см (лише для дитини до 12-ти років).

УВАГА! Вимоги до фотокартки: пропорції образу обличчя до розміру фотокартки (оптимальний варіант - не більше 65%), на обличчі не має бути тіней або ефектів від фотоспалаху, фон фотокартки має бути ОБОВ'ЯЗКОВО білосніжним.

Зразки фотокарток: pass-fille.jpg та pass-men.jpg

УВАГА! Присутність дитини до 12-ти років на момент подання документів на оформлення паспорта НЕ ВИМАГАЄТЬСЯ.

У разі оформлення паспорта особі, яка досягла 12 років, її присутність при поданні документів є обов'язковою умовою, оскільки здійснюватиметься процедура сканування відбитків пальців рук цієї особи за згодою батьків (законних представників). 

У разі оформлення паспорта особі, яка досягла 14 років, здійснюється додатково процедура сканування її особистого підпису.

УВАГА! Отримувати особисто виготовлений паспорт дитини має право той з батьків, хто підписував паспортну анкету дитини. При отриманні виготовленого паспорта дитини до 12-ти років присутність дитини не вимагається. В разі отримання виготовленого паспорта дитини у віці від 12-ти років, присутність дитини є обов'язковою.

ВАРТІСТЬ

Відповідно до затверджених тарифів консульського збору, консульський збір за оформлення закордонного паспорта особі до 16 років становить 37 євро

Оплата консульського збору здійснюється за допомогою POS-терміналу банківською карткою в приміщенні консульського відділу Посольства під час прийому.

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ

Термін оформлення закордонного паспорта становить до 3 місяців.

УВАГА! Консульський прийом громадян проводиться за попереднім записом. Запис на прийом Ви можете здійснити у розділі "Запис на прийом".

У випадку подачі документів під час виїзного обслуговування усім заявникам (незалежно від їх віку) потрібно мати додатково до переліку документів, що зазначений вище, фотокартку розміром 10 х 15 см, на білосніжному фоні, розмір обличчя - 65%.

Зразок фотокартки: 

Для перевірки стану оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон потрібно ввести свій унікальний ідентифікатор, який надається заявнику під час подачі документів, на сайті за посиланням: http://passport.mfa.gov.ua

Коли статус паспорта буде "ДОКУМЕНТ ПРИБУВ ДО ЗДУ" це означатиме, що закордонний паспорт виготовлений та доставлений до Посольства України у Франції. Якщо Ви бачите цю фразу, Ви можете забрати Ваш паспорт у визначені для цього дні та години.

УВАГА! Статус паспорта "Виготовлений" означає, що паспорт вже надрукований, але ще очікує на доставку в Україні.

Паспорт зберігається в Посольстві упродовж 1 року з дати його надходження, після чого він анулюється та знищується.

Видача виготовлених та доставлених закордонних паспортів здійснюється щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці з 15:00 до 16:00 без попереднього запису, окрім вихідних святкових днів в Україні.

З собою потрібно мати старий закордонний паспорт або внутрішній паспорт України (в разі оформлення нового закордонного паспорта у зв’язку з втратою попереднього).

Паспорт неповнолітньої особи (до 16-ти років) може отримати тільки той з батьків, хто ставив свій підпис на паспортній анкеті його дитини. Присутність дитини від 12-ти років при видачі виготовленого закордонного паспорта є обов’язковою умовою! При собі такому батьку (матері) потрібно мати його (її) закордонний паспорт України.

 Відеоінструкція з роз’ясненнями щодо пошуку інформації на сайті http://passport.mfa.gov.ua

У разі необхідності отримати оформлений в Посольстві України у Франції паспорт у пришвидшеному порядку, існує можливість доставки паспортів зі статусом в онлайн-системі «Виготовлений» до Посольства України у Франції міжнародним експрес-відправленням.

УВАГА! Ця послуга доступна лише для пришвидшеної доставки паспортів, які оформлювалися в Посольстві України у Франції (паспорти друкуються в Україні). Доставити в посольство паспорт, замовлений в Україні (у відділах ДМС, ЦНАПах чи ДП "Документ") НЕМОЖЛИВО. 

Такі послуги на сьогодні надає низка компаній, зокрема «DHL Express» та «Federal Express». 

Для замовлення доставки виготовленого закордонного паспорта (ЛИШЕ після того, як статус паспорта в онлайн-системі  змінився на «Виготовлений»), необхідно звернутись до Посольства України у Франції із письмовою заявою (бланк для заповнення dhl-express.doc) та квитанцію про оплату послуг компанії. 

Доставка закордонного паспорта здійснюється виключно до Посольства України у Франції.

1. Моїй дитині виповнилося 14 років і в неї ніколи не було окремого закордонного паспорта. Як оформити для неї закордонний паспорт?

З 14 років громадянин України має мати паспортний документ, що посвідчує особу та належність до громадянства України (паспорт громадянина для виїзду за кордон, паспорт громадянина України у формі ІD-картки). За відсутності цих документів необхідно попередньо заповнити заяву-згоду на обробку персональних даних для формування запиту до компетентних органів України з метою ідентифікації та перевірки належності до громадянства України Вашої дитини. В разі вписання дитини до закордонного паспорта одного з батьків просимо додатково надавати копію цього паспорта.

Слід врахувати, що подача документів для оформлення нового паспорта буде можлива лише після отримання відповіді від територіального управління Державної міграційної служби України.

2. Я вийшла заміж в Франції. Чи можу я оформити закордонний паспорт на прізвище мого чоловіка в Посольстві України у Франції ?

Укладення шлюбу у Франції не тягне за собою автоматичної зміни прізвища чоловіка чи дружини, Якщо Ви хочете змінити Ваше ім'я чи прізвище, в тому числі й після шлюбу у Франції, Вам потрібно звернутися до відділу РАЦС за місцем проживання в Україні для державної реєстрації зміни імені. Після реєстрації зміни імені та отримання свідоцтва про зміну імені Вам потрібно звернутися до територіального підрозділу ДМС України або відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та обміняти Ваші паспортні документи (паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон).

3. Я змінила прізвище в Україні та отримала паспорт громадянина України у формі ІD-картки на нове прізвище. Чи можу я обміняти закордонний паспорт в Посольстві України у Франції, та що для цього потрібно?

Якщо Ви виїхали з України, не провівши обмін закордонного паспорта на Ваше нове прізвище, Ви можете обміняти закордонний паспорт в Посольстві України у Франції. Вам додатково потрібно буде надати оригінал та копію документу, що підтверджує зміну прізвища (свідоцтво про зміну прізвища, свідоцтво про одруження або свідоцтво про розлучення, де зазначена інформація щодо зміни прізвища). 

Зважте, що в разі обміну паспорта у зв'язку зі зміною прізвища попередній закордонний паспорт вилучається в день подачі документів, навіть у випадку наявності у ньому дійсних віз.


4. На який термін оформлюється паспорт громадянина України для виїзду за кордон?

Особі, яка досягла 16 років, закордонний паспорт оформлюється на 10 років. Дитині до 16 років закордонний паспорт оформлюється на 4 роки.

5. Чи можна при отриманні нового оформленого паспорта громадянина України для виїзду за кордон, залишити собі старий паспортний документ? 

За заявою особи її анульований паспорт громадянина України для виїзду за кордон може не вилучатися, якщо в ньому проставлені одна чи декілька дійсних віз. 

6. Чи можна змінити транслітерацію імені або прізвища, зазначеного в закордонному паспорті?

Внесення прізвища або імені латинськими літерами (їх транслітерація) в паспортному документі виконується відповідно до Таблиці транслітерації українського алфавіту латиницею (на сайті Державної міграційної служби України можна зробити перевірку транслітерації латинськими літерами). 

За письмовою заявою особи внесення імені латинськими літерами може бути виконано:
- відповідно до його написання у раніше виданих документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, виданих компетентними органами України (закордонний паспорт,  паспорт громадянина України у формі ІD-картки);

- відповідно до його написання в документах, що підтверджують факт народження чи зміну імені, виданих компетентними органами іноземної держави;

- відповідно до написання прізвища її дитини/батьків або одного з них/одного з подружжя у раніше виданих їм паспортах (зокрема, паспортах для виїзду за кордон, виданих іноземними державами, якщо вони є іноземцями);

До письмової заяви додаються документи, які дають право на зміну транслітерації, легалізовані у установленому порядку та перекладені українською мовою.

УВАГА! У консульських посадових осіб відсутні правові підстави для написання латинськими літерами (транслітерація) прізвища та імені особи в паспортних документах відповідно до їх написання в інших іноземних документах - наприклад, titre de séjour.

Переклади українських документів, зроблені присяжними перекладачами, не відносяться до тих документів, на підставі яких може бути змінена транслітерація латинськими літерами прізвища та імені особи в паспортному документі.

7. При реєстрації народження моєї дитини у Франції моє ім'я чи прізвище було вказане з помилкою. Яка процедура оформлення паспортних документів дитині в цьому випадку?

Дані про батьків дитини (прізвище, ім'я, дата народження) повинні відповідати записові в їхньому паспортному документі. У разі розбіжностей таке свідоцтво про народження до розгляду не прийматиметься, і Вам потрібно звернутися до компетентних органів Франції з метою внесення виправлень до актового запису про народження Вашої дитини.

8. Скільки часу зберігається мій новий закордонний паспорт в Посольстві України у Франції?

Відповідно до чинного законодавства України новий закордонний паспорт заявника зберігається в Посольстві України у Франції упродовж одного року з дати його надходження до установи. Після року такий паспортний документ підлягає знищенню.

Паспорт громадянина України (внутрішній паспорт) є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. Паспорт є дійсним для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень іншим особам для представництва перед третьою особою лише на території України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Посольства та консульства України за кордоном не мають повноважень для вчинення будь-яких дій (оформлення, вклеювання фотокартки, проставлення штампів або відміток) з паспортом громадянина України (внутрішній паспорт).

Щоб оформити паспорт громадянина України у формі картки, або вклеїти фото за віком у паспорт громадянина у формі книжечки, Вам потрібно звертатися до територіального підрозділу ДМС України або відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Україні, або ж до відділів ДП "Документ" у Польщі: https://warszawa.pasport.org.ua/centers

Відповіді на найбільш поширенні питання щодо паспорта громадянина України можливо знайти на сайті Державної міграційної служби України за цим посиланням: https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni.html

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон» (зі змінами) дозволено пересилання закордонного паспорта від територіального органу/підрозділу Державної міграційної служби України до консульських установ.


1. ДОСТАВКА ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА ДИПЛОМАТИЧНОЮ ПОШТОЮ (БЕЗКОШТОВНО).

Для замовлення доставки до Посольства України у Французькій Республіці паспорта громадянина України для виїзду за кордон з України,  заявнику необхідно заповнити заяву ( zrazok-zayavi-dlya-doroslogo.docx та zrazok-zayavi-dlya-ditini.docx  ) та надати документ, що підтверджує особу та громадянство України. У випадку замовлення паспорта для особи до 16 років просимо додатково надати свідоцтво про народження дитини.

УВАГА !! Забрати паспорт особи до 16 років може лише законний представник дитини. Присутність дитини після 12 років обов'язкова.

2. ДОСТАВКА ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА МІЖНАРОДНИМ ЕКСПРЕС ВІДПРАВЛЕННЯМ "DHL" (ЗА РАХУНОК ЗАЯВНИКА)

Для замовлення доставки до Посольства України у Французькій Республіці паспорта громадянина України для виїзду за кордон з України міжнародним експрес-відправленням "DHL" заявнику необхідно відправити заповнену заяву ( zrazok-zayavi-dhl-dlya-doroslogo.docx та  zrazok-zayavi-dhl-dlya-ditini.docx ), квитанцію про оплату послуг компанії ( https://www.dhlportal.com.ua/ ) а також надати документ, що підтверджує особу та громадянство України. У випадку замовлення паспорта для особи до 16 років просимо додатково надати свідоцтво про народження дитини. 

Доставка закордонного паспорта здійснюється виключно до Посольства України у Франції.

УВАГА !! Забрати паспорт особи до 16 років може лише законний представник дитини. Присутність дитини після 14 років обов'язкова.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux