Посольство України у Французькій Республіці

, Київ 00:43

Відбувся вернісаж виставки картин французького художника Жана Аві «Київ вічний»

02 лютого 2012, 14:05

З нагоди 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Францією 28 січня ц.р. у приміщенні Культурно-інформаційного центру Посольства відбувся вернісаж виставки картин французького художника Жана Аві «Київ вічний».

На вернісажі, який відбувся за участі художника, були присутні представники французької громадськості, мистецьких кіл, української діаспори, ЗМІ та дипломати Посольства.

ЗакоханийвУкраїнухудожник творить увласному ательєуВерсалі підПарижем.Він виставляє власніполотназ1982 року. ПредставлявФранціюнабагатьох міжнародних виставкахта форумах,зокрема, уМонте-Карло,Україні,Італії. Жан Авіє постійним дописувачем у кількох французьких виданнях,що спеціалізуютьсянаживописута видаввісімкниг прообразотворче мистецтво.Викладав традиційний західноєвропейський живописназамовлення Китайської художньої академії.

РоботиЖана Авісьогодні зберігаються у приватних колекціяхвУкраїні,Франції,Німеччині,Швейцаріїта США.

Жан Аві, випускник Паризької консерваторії, береучасть учисленних музичнихфестивалях вУкраїні. Його музичнітворинеодноразово виконувалисяуФранції,Україні,Іспанії,ШвейцаріїтаПольщі.

Картини експонуватимуться в Культурно-інформаційному центрі Посольства до 28 лютого 2012р.

 

Останні новини

20 травня відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятника Анни Ярославни. | 21 травня, 12:56

Квіти також були покладені до меморіальної дошки пам'яті жертв Голодомору, встановленої в Санлісі в 2008 році. Цього року до участі в заході долучилася молодь з Львівського осередку Української Академії Лідерства.

19-20 травня у місті Санліс традиційно пройшли Дні Анни Ярославни, королеви Франції. | 21 травня, 12:54

На благодійному вечорі 19 травня, організованому Культурним центром Анни Ярославни в Санлісі з метою збору коштів на реставрацію центру і створення музею Анни Ярославни,перед доброчинцями виступив Посол України Олег Шамшур.

Церемонія вшанування пам'яті українців, які полягли на території Франції у роки ІІ Світової війни | 08 травня, 11:18

7 травня 2018 року,  у рамках відзначення 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та Дня Пам’яті і примирення, Посол України Олег Шамшур,  дипломати Посольства, спільно з українськими громадськими організаціями Франції  взяли участь у церемонії вшанування пам'яті жертв Другої світової війни на цвинтарі м.Нуає Сен-Мартен (Noyers Saint-Martin (Oise). У церемонії також взяли участь представники місцевої влади та французьких ветеранських організацій.   

25 квітня, в рамках візиту Посла України у Франції О.Шамшура до Бретані, північно-західного регіону Франції, відбулася його зустріч з префектом Бретані П.Далленом. | 25 квітня, 16:36

В ході зустрічі Посол повідомив про офіційне відкриття Почесного консульства України в Бретані та представив Почесного консула Ф.Делапорта.

Делегація Парламенту Франції у складі шести депутатів, на чолі з Головою Групи дружби «Франція-Україна» Валерією Фор Мунтян здійснює робочий візит в Україну. | 05 квітня, 12:27

Програмою візиту передбачено відвідання зони, що безпосередньо межує з тимчасово окупованою територією Донецької області  з метою ознайомлення з безпековою та соціально-економічною ситуацією «на місці», а також візит до Одеської області, де французька делегація опрацьовуватиме питання міжрегіонального співробітництва.