Посольство України у Французькій Республіці

, Київ 15:57

Посольство спільно з українською громадою Франції відзначили у неділю 21 січня ц.р. 100-річчя проголошення незалежності та суверенітету України та 99-річчя Акту Злуки

24 січня, 18:23

В соборі Св. Володимира Великого, м. Париж, єпископ Б.Гудзяк відправив Службу Божу за Україну, після якої слово взяли Посол та голова Репрезентативного комітету української громади Франції Т.Горішний.

У промовах були окреслені історичні аспекти цих непересічних для становлення української державності подій та їх значення для сьогодення. До пам’ятника Т.Шевченку, який розташований поруч із собором на бульварі Сен-Жермен, були покладені квіти. Український хор Св. Володимира виконав Гімн України. На заходах були присутні Апостольський Нунцій у Франції архієпископ Луїджі Вентура та о.Олів’є Рібадо Дюма, секретар Конференції Католицьких Єпископів Франції.

Після закінчення офіційної церемонії, було проведено флеш-моб «United Ukraine». 

          У цей же день Свято Соборності України було відзначене також і в Єпархіальному домі місцевої УГКЦ за участі дипломатів Посольства, представників українських церков та української громади.

22 січня до Дня Соборності українці Франції провели в Парижі на площі Трокадеро політичну акцію «Stop Putin – Stop War » з метою скасування проведення Чемпіонату світу з футболу на майданчиках країни-агресора Росії

Останні новини

20 лютого 2014 року Росія розпочала свою збройну агресію проти України. | 21 лютого, 10:45

Вже минуло чотири нестерпні роки з моменту нападу російського агресора, який колись зобов’язався поважати суверенітет, територіальну цілісність і незалежність нашої держави. За чотири роки Україна втратила близько 11000 синів і доньок, понад 25000 отримали поранення, майже 2 млн. змушені були покинути свої домівки.

Заява МЗС України до 4-х роковин початку збройної агресії РФ проти України | 21 лютого, 10:40

20 лютого 2014 року Росія розпочала заздалегідь сплановану збройну агресію проти України, результатом якої стала тимчасова незаконна окупація Автономної Республіки Крим, м.Севастополь, спроба їхньої анексії та поширення Російською Федерацією міжнародного збройного конфлікту на Донеччину та Луганщину. Ці злочинні дії забрали життя понад 10 тисяч людей, призвели до колосальних руйнувань регіону, перетворили близько 1,8 мільйона українців на вимушених переселенців.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з французькими парламентаріями | 06 лютого, 11:00

Під час зустрічі з Головою комітету в закордонних справах Національних Зборів Франції Маріелль де Сарнез Міністр Павло Клімкін ознайомив співрозмовницю з безпековою  ситуацією в Україні та наголосив на важливості збереження чіткої позиції міжнародної спільноти та подальшого тиску на Росію задля відновлення суверенітету та територіальної цілісності України. 

Міністр у справах Європи та закордонних справ Франції Ж.-І.Ле Дріан: «Франція залишатиметься надійним партнером України у подоланні актуальних викликів» | 06 лютого, 10:57

«Франція залишатиметься надійним партнером України у подоланні актуальних викликів» - заявив Міністр у справах Європи та закордонних справ Франції Ж.-І.Ле Дріан під час переговорів з Міністром закордонних справ України П.Клімкіним 5 лютого у Парижі. Головна увага у ході переговорів була сфокусована на політичному врегулюванні конфлікту на Донбасі, спричиненого російською агресією.

26 січня Посол України у Франції О. Шамшур виступив з актуальних для України питань перед студентами інституту політичних наук Sciences Po м. Діжон | 29 січня, 13:31

У рамках візиту до Діжона Посол також зустрівся з заступником мера з міжнародних питань, туризму та конгресів м. Діжон Сладаною Зівковіц.