Посольство України у Французькій Республіці

, Київ 00:56

Коментар МЗС України щодо розгляду Московським міським судом апеляційної скарги захисту Романа Сущенка

27 жовтня 2016, 19:45

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням Московського міського суду відхилити апеляційну скаргу  адвоката незаконно утримуваного в Росії громадянина України Романа Сущенка на попереднє рішення Лефортовського районного суду м.Москва від 1 жовтня 2016 року про обрання до нашого співвітчизника запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Безпідставне утримання журналіста національного інформаційного агентства України під вартою в Російській Федерації за політично вмотивованим та надуманим обвинуваченням у «шпигунстві» стало черговим гучним доказом відсутності в цій країні системи правосуддя та забезпечення права на справедливий суд. 

Окреме обурення викликає факт недопуску до зали суду під час «розгляду справи» консульської посадової особи України. Це є ще одним свідченням упередженості та заангажованості російського суду. 

Вимагаємо від російської сторони негайно звільнити Романа Сущенка та інших громадян України, які стали заручниками агресивної політики РФ, та забезпечити їхнє повернення в Україну. 

Останні заяви та коментарі